Merry Christmas!

Jak zawsze spóźniona chciałam złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji trwających już Świąt Bożego Narodzenia :) Ciepła r...

Jak zawsze spóźniona chciałam złożyć Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia z okazji trwających już Świąt Bożego Narodzenia :) Ciepła rodzinnego na te wspaniałe dni i otwartości na drugiego człowieka, zwłaszcza tego, który tego potrzebuje.
Z życzeń książkowych oczywiście jak najwięcej przeczytanych książek (tych dobrych i czasem tych złych, żeby umieć docenić dobrą literaturę), a także wszystkiego najlepszego na zbliżający się rok 2015 - niech będzie lepszy niż ten kończący się. Sobie zaś życzę przede wszystkim wytrwałości - na blogu, na studiach i w wielu innych rzeczach czekających na mnie z nadchodzącym Nowym Roku. Niech będzie najlepszy! :)Zostawiam Was z paroma pięknymi, acz niecodziennymi propozycjami na świąteczną muzykę:
Zobacz również

2 komentarze

  1. Wstyd i hańba mi! Dawno mnie tu nie było, ale ten cały szum wokół świąt i studia ostro ograniczały mój czas, wysysały życiodajne soki i pozbawiały chęci na surfowanie po Internecie… Mam nadzieję, że pod choinką znalazłaś chociaż jedną książkę (ja znalazłam „Hopeless” <3), teraz pozostaje mi życzyć Ci wszystkiego najlepszego na Nowy Rok, wytrwałości, zaangażowania, czasu wolnego, chęci, zdrowia i cierpliwości do studiów, zaliczenia semestru i ciągnięcia tego wszystkiego dalej. :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Oczywiście, jak spada na Ciebie taki nawał to w rezultacie następuje paraliż wszystkiego i w końcu nie robisz nic.. Tak, dostałam książki na święta, ale akurat przed świętami :D dziękuję bardzo za życzenia!

      Usuń