#1 Najlepsza książka przeczytana w zeszłym roku (30 day book challenge)

Witajcie!  Dziś przychodzę do Was z nieco innym postem, choć nadal (jak to sobie obiecałam) książkowym. Myszkując po archiwum bloga Flouub...

Witajcie! 

Dziś przychodzę do Was z nieco innym postem, choć nadal (jak to sobie obiecałam) książkowym. Myszkując po archiwum bloga Flouube w którego bardzo lubię się zaczytywać nie jeden raz wyszukałam bardzo ciekawe wyzwanie zwane "30 day book challenge". Wcześniej dobrze znane mi były takie wyzwania typu "photo" dlatego to wydało mi się tym bardziej ciekawe. Dzięki niemu będziecie mogli bliżej zapoznać się bliżej z moim gustem literackim i książkami, które darzę sympatią i sentymentem :)

A tak prezentuje się sam schemat tegoż wyzwania:Jako że ja to ja, dlatego już dziś ruszam z jego rozpoczęciem, no bo przecież po co czekać? :D


-----


Dzień pierwszy: Najlepsza książka przeczytana w zeszłym roku


Słowem wstępu muszę ze wstydem zaznaczyć, że rok poprzedni był dla mnie niejako swoistym postem od czytania książek . Mimo to udało mi się trafić akurat na te dobre książki i z garstki pozycji przez które w roku 2013 przebrnęłam tytułem Najlepszej Książki Minionego Roku mogę mianować aż dwie lektury.Michaił Bułhakow "Mistrz i Małgorzata"
Lektura szkolna, a aż się nie chce wierzyć, że nią jest. Lektury są przecież nudne i mamle się je i męczy przez długi czas, by w końcu stwierdzić, że się nie podoła. "Mistrza i Małgorzatę" Czytało mi się jednym tchem i z wypiekami na twarzy (ale to może i przez to, że miałam wtedy 39 stopni gorączki) brnęłam przez następne strony. Cieszy mnie jeszcze bardziej fakt, że przecież chciałam zacząć czytać klasykę, a dzięki tej lekturze w końcu mogłam powiedzieć "tak, przeczytałam klasykę".
Suzanne Collins "Igrzyska Śmierci"
Na temat tej książki na blogu ukazała się już jej kompletna recenzja dlatego odsyłam Was do niej i słowem rozwinięcia powiem tylko, że było to epickie wręcz zamknięcie czytelniczego roku 2013. I choć ubogie to w świetnym stylu, więc cieszę się z tego bardzo :)

A Wy? Jakie mieliście książki, które zachwyciły Was zeszłego roku? Piszcie, jestem bardzo ciekawa! I oczywiście m do odświeżenia tego świetnego wyzwania ;)


PS. Dzięki Flouube :*

Zobacz również

0 komentarze