Podsumowując rok czas na postanowienia!

Witajcie! Jak można było zauważyć wczoraj na blogu pojawiła się recenzja. Tak, wiem. pierwsza od baardzo dawna... Brak czasu, brak motywac...

Witajcie!

Jak można było zauważyć wczoraj na blogu pojawiła się recenzja. Tak, wiem. pierwsza od baardzo dawna... Brak czasu, brak motywacji, zdarzenia losowe i inne, które miały miejsce w moim życiu przez ostatni dłuższy okres czasu skutecznie uniemożliwiły mi prowadzenie bloga, czytanie tylu książek, ile bym chciała i pisanie recenzji. Jednak przez cały czas o tym pamiętałam i ubolewałam nad tym. Z nowym nadchodzącym rokiem przychodzi jednak czas na przemyślenia zdarzeń tego minionego i postanowień na następny :)


 Pomimo zbliżającej się coraz większymi krokami matury, która mnie przeraża, planuję sobie na dobre wrócić do bloga. Mimo, że wiele razy już sobie tak mówiłam, a nie udawało się, to wierzę, że tym razem będzie inaczej. Będzie to też swoista mobilizacja do tego, by pomimo nagromadzenia nauki i obowiązków związanych z klasą maturalną, zmotywować się jakoś do częstszego czytania książek, a także ich recenzowania, czego przecież mi ciągle brakuje.

Mam nadzieję, że mimo mojej nieobecności i zaniedbania z mojej strony wykażecie dla mnie odrobinę miłosierdzia i wybaczycie mi te uchybienia :)

Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2014 chciałabym życzyć Wam aby był on o wiele wiele lepszy niż ten poprzedni, dużo książek na półkach, a także cierpliwości do mnie! (tego życzę także sobie :))


Zapraszam już niebawem, kolejna recenzja jest w trakcie pisania! :)

Pozdrawiam
Buba
Zobacz również

3 komentarze

 1. Życzę więc wytrwałości w postanowieniu :)
  I powodzenia na egzaminach maturalnych.
  (http://zapach-stron.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wróciłaś, brakowało mi Twojego bloga! ;)Powodzenia w nowym roku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Flouube dzięki za miłe słowa! :) Wracam ze zdwojonym entuzjazmem, oby już na dobre ;)

   Usuń