Pierwszy dzień Mordoru i zmiana szaty graficznej.

Dziś pierwszy dzień Mordoru. Jakże się cieszę, że jutro jestem wolontariuszką na Dożynkach w sąsiedniej wsi i jedynym moim zadaniem będzi...

254705_230651840314570_100001092674915_678502_7630274_n_largeDziś pierwszy dzień Mordoru. Jakże się cieszę, że jutro jestem wolontariuszką na Dożynkach w sąsiedniej wsi i jedynym moim zadaniem będzie pomoc i prowadzenie warsztatów plastycznych. W sumie to nie czuję tego, że już rok szkolny. Wakacje się skończyły i dopiero teraz zachciewa mi się dni wolnych. Przecież nie mogłam usiedzieć w domu. Ale dosyć tego ględzenia o mnie.


 "To początek, wschód słońc i drżenie w kącikach ust. Wielkie oczy ma strach, palcem pogrożę mu."*
Potwoornie byłam już zmęczona poprzednim wyglądem bloga i z tego mistrzowskiego layoutu zmieniłam na zwykły, prosty, szary. Zachciało mi się szarości i ciemności i pomyślałam "czarno-biała panterka" wpisałam więc odpowiednie hasło w wyszukiwarce i znalazłam troszkę inną panterkę... żywą. :P Póki mi się nie znudzi taki układ będzie trwał. A dzięki tej szarości i ciemności będę mogła kolor wprowadzić w posty. Ta notka to również zapowiedź nadchodzącej recenzji, oby stała się ona już jutro. :) Mam dziś wyśmienity humor i niech tak zostanie jak najdłużej, bo dobry nastrój sprzyja twórczości. Odwiedziłam dziś bibliotekę, więc już niedługo powinien pojawić się jakiś stosik. :)

Życzę Wam wszystkiego dobrego na nadchodzące dni w szkole - wytrwałości :)


---


* - "Kropki i kreski" - Monika Brodka

Zobacz również

3 komentarze

 1. czasem dobrze jest coś zmienić w swoim blogu, odświeżyć :)
  sama często coś podmieniam i sprawdzam, jak wygląda ;]

  OdpowiedzUsuń
 2. Zmiany są potrzebne, więc warto korzystać z tej możliwości.
  Czekam na stosik oraz kolejne recenzje! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Każdy czasem potrzebuje zmian. :) I ja ostatnio poczyniłam pewne u siebie.

  OdpowiedzUsuń