Odmiana

Witajcie! Ostatnimi czasy zapuściłam trochę pisanie recenzji, ale to z braku czasu na czytanie. W szkole mamy urwanie głowy. Mimo, że ostat...

Witajcie!
Ostatnimi czasy zapuściłam trochę pisanie recenzji, ale to z braku czasu na czytanie. W szkole mamy urwanie głowy. Mimo, że ostatnio były rekolekcje wielkopostne nikt nas nie oszczędza. Dziś pisaliśmy kolejną kartkówkę z historii, która, nawiasem mówiąc, mimo mojej nauki, poszła mi fatalnie. Na domiar złego mam do przepisania notatki z całej epoki renesansu do zeszytu. W tym wszystkim mam potwornie mało czasu na książki, co bardzo mnie martwi. Mam nadzieję, że w czasie przerwy świątecznej trochę się odkuję. Póki co czas spędzam przy podręczniku do geografii i filiżance herbaty, na chwilkę się oderwałam, by dać jakikolwiek znak życia. Oby to wszystko pomyślnie się skończyło (w środę zebranie rodziców), a teraz wracam do książek.


Pozdrawiam serdecznie :)

Zobacz również

7 komentarze

 1. Nie martw się, książki nie uciekną. Chociaż chyba każdemu przydałoby się więcej wolnego czasu... Ech, ta szkoła...

  OdpowiedzUsuń
 2. Czekamy na ciebie skarbie :)
  Znam to "urwanie głowy" oj znam .. ale trzeba to przetrzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj, znam doskonale ten ból braku czasu. Sama tego doświadczam - ostatnio szczególnie. 7 sprawdzianów w tygodniu to norma. Kartkówek już nawet nie liczę... A do 16 kwietnia muszą wystawić oceny... Ech. :) Powodzenia !

  OdpowiedzUsuń
 4. Doskonale rozumiem Twój problem z brakiem czasu ;) Cóż trzymam kciuki, żeby szkoła trochę zwolniła i żebyś jak najszybciej do nas wróciła! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Spokojnie, na czytanie będzie jeszcze czas, chociaż przyznam, że czekam z niecierpliwością na Twoją kolejną recenzje. ;)
  Powodzenia!
  Ew

  OdpowiedzUsuń
 6. Rozumiem Cię doskonale. Ja jestem studentką i właśnie siedzę zakopana w notatkach.. a czeka na mnie tyle ciekawych książek.. aż słyszę jak wołają mnie.
  Dodaję do obserwowanych, bo ciekawie tu u Ciebie! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Pozdrawiam , bardzo ciekawy blog:)

  OdpowiedzUsuń